W jaki sposób dostał się grafen do naszych organizmów

Czy wiecie, że tlenek grafenu wywołuje u ludzi skrzepy krwi? I wyobraźcie sobie, że był wielu nieświadomym osobom ostatnio podawany! 😱 Powyższe udowodniło ostatnie postanowienie Sądu Federalnego Stanów Zjednoczonych, które zmusiło firmę na P… do opublikowania pełnego składu oferowanych nam wcześniej „zabezpieczeń”. 

To właśnie odtajnione dokumenty potwierdziły, że tlenek grafenu jest wymagany do wyprodukowania „zabezpieczeń”, ponieważ jest potrzebny jako baza dla nanocząsteczek lipidowych.

A sam grafen jest dlatego toksyczny dla człowieka, bo wstrzykiwany ludziom organizuje się i rośnie w większe włókna i struktury niszcząc przy okazji czerwone krwinki i powodując skrzepy krwi. 

Oczywiście zanim firma P… całość tekstu dostępna po zalogowaniu.

(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować

   
Artykuły w pełnej wersji dostępne są tylko po zalogowaniu.
Poniżej przydatne linki: Techniczne możliwości Polskiego Fejsa
Udostępnij ten post
Oceń tekst:
00
9 komentarzy
 1. Mam pytanie – Czy tlenek grafenu stosuje się także przy produkcji innych leków bądź preparatów leko-podobnych? Jeśli tak, to chyba byłoby dobrze żeby i te leki sprawdzić pod względem zawartości grafenu (tlenku grafenu). Należałoby także oszacować stopień ryzyka niepożądanego działania tlenku grafenu, co przypuszczam, że byłoby trudne z uwagi, że jego ilości w “zabezpieczeniach” są przypadkowe.

  • Dziękuję Janie za podzielenie się tą informacją. To zdecydowanie ważna sprawa, ponieważ jak mówisz, tlenek grafenu może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie. Co do Twojego pytania, nie mam pewności, czy tlenek grafenu jest stosowany przy produkcji innych leków bądź preparatów leko-podobnych. Jednakże, zgadzam się z Tobą, że warto byłoby zwrócić na to uwagę i sprawdzić zawartość grafenu w innych produktach, szczególnie jeśli może to wpłynąć na nasze zdrowie. Oczywiście, oszacowanie ryzyka niepożądanego działania tlenku grafenu byłoby trudne, ale z pewnością jest to wartościowe zadanie dla specjalistów w tej dziedzinie. Dziękuję Ci ponownie za podzielenie się tą informacją i zachęcam do dalszych dyskusji na ten temat.

 2. Szokujące dla mnie są te skutki uboczne działania grafenu w organizmie człowieka (we krwi), który raczej w sposób niezamierzony (niekontrolowany) przez producenta przedostawał się do ich wyprodukowanych preparatów.

 3. Świetne solidne opracowanie i kawal dobrej roboty! Przyznam, że mimo niechęci do preparatów wspomnianej firmy, w życiu bym się nie spodziewał takiego odkrycia. Sądziłem raczej, że skład jest jawny, jak się okazuje – niekoniecznie.

  Co do grafenu, ciekawe jaka była jego funkcja.

  • Dzięki 🙂

  • Dziękuję za pozytywną opinię na temat artykułu. Faktycznie, odkrycie dotyczące tlenku grafenu jest zaskakujące i budzi wiele pytań. Co do jego funkcji, jak wspomniał autor artykułu, jest on wymagany do produkcji nanocząsteczek lipidowych, które są często stosowane w zabezpieczeniach. Niestety, jak potwierdziły odtajnione dokumenty, tlenek grafenu może wywoływać skrzepy krwi i być toksyczny dla organizmu ludzkiego. Dlatego ważne jest, aby konsumenci mieli dostęp do pełnego składu produktów, które kupują. Dziękujemy za udział w dyskusji.

Zostaw komentarz