Wszystkie maski spadły

W mediach amerykańskich jest o tym wielkie larum, tylko w Polsce i Europie cisza…

Generalnie pali się grunt pod nogami obrzydliwie bogatej firmy od naszego zdrowotnego „zabezpieczania”, której dyrektor w prywatnej rozmowie (z ukrytej kamery) wygadał się, że to, przez co traciliśmy bliskich, nasze biznesy i dusiliśmy się w maskach, było kreowane, aby stało się „dojną krową”! 🤮🤮🤮

Owszem każdy miał takie podejrzenia, ale teraz to zostało dobitnie potwierdzone. Wybaczcie, że tutaj nie mogę nic więcej napisać. (Tutaj każdy może wejść nawet Ci którzy niewygodne informacje chcą cenzurować.) Dlatego wszystko znajdziecie w grupie na literkę C.

Temat jest tak bardzo gruby, na tyle, że z wyszukiwarek w panice znikają informacje o tym dyrektorze, a po wpisaniu imienia i nazwiska dyrektora pojawia się informacja taka jak na załączonym zdjęciu.

(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować

   
Artykuły w pełnej wersji dostępne są tylko po zalogowaniu.
Poniżej przydatne linki: Techniczne możliwości Polskiego Fejsa
Udostępnij ten post
Oceń tekst:
00
7 komentarzy
  1. Akcje producentów szczepionek notują olbrzymie spadki po tym, jak Sąd Najwyższy USA zablokował pomysł administracji Joe Bidena o szczepieniu wszystkich pracowników firm, które utrzymują ponad 100 etatów.

    https://www.bankier.pl/wiadomosc/Spadki-Pfizera-Moderny-Novavaxu-i-Mabionu-Koncerny-farmaceutyczne-traca-po-decyzji-Bidena-8263662.html

  2. ;>

  3. Zachęciłeś! 🙂

  4. Wydawało mi się, że Przemek akurat to udostępnił w grupie Zdrowie…

  5. Proszę wysłać zgłoszenie jeszcze raz

  6. A ja dalej czekam na dostęp do grupy

Zostaw komentarz