Wspieraj Polskiego Fejsa.

Polski Fejs

Polski Fejs to miejsce dla wszystkich, którzy zmęczeni cenzurą, zmęczeni brakiem selektywności podawanej informacji szukają dostępu do informacji i wolnościowego słowa. Jednak utrzymanie takiego społecznościowego portalu i jego promocja wymaga sporych nakładów finansowych, dlatego zwracam się do Ciebie mój drogi czytelniku z ogromną prośbą o wsparcie już nie tylko mojej działalności publicystycznej, ale również wybranych przez siebie autorów tworzących autorskie treści.

Zakupując BitFejsy możesz odblokowywać materiały autorskie zamieszczane przez użytkowników Polskiego Fejsa. Taki model jest przeciwieństwem modelu subskrypcyjnego, gdzie np. z Waszych pieniędzy wspierani byliby wszyscy autorzy, nawet Ci, z którymi światopoglądowo się nie utożsamiacie.

[products category=”bitfejsy”]

Jeśli kupisz 1000 Bitfejsów za 10 PLN, to uzyskasz możliwość odblokowania 20 artykułów autorskich i to TY decydujesz, który z artykułów zamierzasz odblokować, bo 50% przychodu z Twojej wpłaty przeznaczone jest dla Autora tekstu, a 50% na utrzymanie Polskiego Fejsa.

Za wszelkie wsparcie z góry serdecznie dziękuję. ❤️

Radosław Kordowski – Twórca i założyciel Polskiego Fejsa


Udostępnij ten post
Oceń tekst:
20

Zostaw komentarz