Zamieniliśmy sowieckie czołgi na amerykańskie Abramsy

Pamiętacie jak się wszyscy śmiali (szczególnie w tych kpinach przodowała Konfederacja), że nasz rząd przekazał nasze stare czołgi produkcji radzieckiej Ukrainie, nie dostając nic w zamian? No to niech teraz ci wszyscy krytycy odszczekają swoje słowa, bo właśnie dzisiaj USA przekazały Polsce prawie 1,5 miliarda złotych bezzwrotnej pożyczki, na dozbrojenie naszej armii i zakup nowych amerykańskich czołgów Abrams.

(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować

   
Artykuły w pełnej wersji dostępne są tylko po zalogowaniu.
Poniżej przydatne linki: Techniczne możliwości Polskiego Fejsa
Udostępnij ten post
Oceń tekst:
10
3 komentarze
  1. Moim zdaniem samo stwierdzenie “prawie 1,5 miliarda złotych bezzwrotnej pożyczki, na dozbrojenie naszej armii i zakup nowych amerykańskich czołgów Abrams.” mówi samo za siebie, gdzie finalnie te “prawie 1,5 miliarda złotych” trafi.

  2. Usa ma w tym interes … więc nic za darmo… po za tym chcą przyjąć ukraincow do nato a według zasady kto atakuje sojusznika musi liczyc sie z relakcją całego sojuszu to nic innego jak próba wplatania nas w konflitk

  3. Od samego początku agresji Rosji na Ukrainę Polska hojnie pomagała Ukrainie, więc na taką pomoc jakiej udzieliły nam Stany Zjednoczone zasłużyliśmy. Pomagaliśmy i nadal pomagamy ukraińskim uchodźcom przebywającym w Polsce. Niestety ze strony UE nie doczekaliśmy się wymiernego wsparcia.

Zostaw komentarz