To wszystko było jednak zaplanowane

Pełne wersje raportów o których mowa w zajawce dostępne są w niniejszym artykule.

(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować

   
Artykuły w pełnej wersji dostępne są tylko po zalogowaniu.
Poniżej przydatne linki: Techniczne możliwości Polskiego Fejsa
Udostępnij ten post
Oceń tekst:
20
14 komentarzy
 1. Dodać do tego że Wuhan miało ścisłe powiązania z laboratoriami w USA i Kanadzie..

 2. Wiedziałam że to ściema

  • A ja sam biję się z myślami. Zazwyczaj jestem zwolennikiem zrównoważonych opinii, że np: w tym wypadku wiedzieli wcześniej, że to może się przekształcić w światową pandemię i zadziałali w razie czego, opracowując szczepionkę zawczasu. Z drugiej strony, wszystko w tym scenariuszu Covidowym przebiegało jakby po nitce do kłębka. Temat covida w zasadzie się skończył, kiedy ludzie się już tym “zmęczyli” i jednocześnie wybuchła Ukraińska wojna. Potem jedynie przebąkiwali coś w radio. Do tego, skutki uboczne szczepionki są odczuwalne do teraz. Ja, pomimo wątpliwości, uległem i przyjąłem 2 dawki. Następne dwa lata były dość dziwne. Pogorszenie ukrwienia w dłoniach i nogach, jak całe życie moje stopy i dłonie wręcz parzyły (nawet zimą). Pogorszona wydolność i zwiększona częstotliwość urazów ścięgien! Teraz jest już o wiele lepiej ale nigdy już nie dam się na coś takiego skusić. Szczepiona musi być sprawdzona, nie ważne, jakby straszyli.

 3. Zgadzam się, że jest to zbrodnia przeciw ludzkości, a winni powinni ponieść konsekwencje. Od samego początku zastanawiała mnie szybkość wynalezienia szczepionek. Jest tyle chorób, na które nie mogą znaleźć lekarstwa, a tu szczepionki pojawiły się jak na zawołanie. Sama też nie miałam do tych szczepionek zaufania. Długo się wahałam, ale w końcu nie przyjęłam żadnej szczepionki. Moja kuzynka przyjęła Johnsona i po jakimś czasie miała problemy z gardłem niewiadomego pochodzenia.
  Koncerny farmaceutyczne… Myślę, że gdyby nie one wiele chorób by miało lekarstwa, ale przestałoby się im to opłacać. Jak choćby rak. Słyszałam, że jest na niego lekarstwo, ale wtedy koncerny na tym by straciły finansowo. Oczywiście nie wiem, ile w tym prawdy.

 4. Żeby nie wiele osób z mojej rodziny pochorowało się, to nie uwierzyłbym. To była pandemia. Ale że Pfizer był przygotowany to mogę uwierzyć.

 5. Przede wszystkim wielkie koncerny farmaceutyczne nie powinny mieć możliwości badań nad chorobami (te powinny być prowadzone przez uniwersyteckie programy badawcze), a jedynie pełnić funkcję produkcyjną. Tam, gdzie zarabia się na chorobie, mało prawdopodobne jest wynalezienie skutecznego leku – pełen sukces dla nich jest wtedy, gdy choroba się wycofuje (leki maskują objawy), a po jakimś czasie znów atakuje.
  Do tego tworzenie nowych szczepów różnych wirusów, bakterii, czy grzybów – wszystkiego, co może mieć negatywny wpływ na zdrowie, w ogóle nie powinno być dostępne prywatnym, choćby najbogatszym podmiotom. To wręcz proszenie się o tragedię.

 6. Ja od początku mówiłem i przestrzegałem ,zę to coś dopuszczone warunkowo nie jest bezpieczne ! Po za tym nikt za to nie brał odpowiedzialności ! Niestety długofalowe skutki tego preparatu będziemy obserwowali przez długie lata

 7. Ursula pewnie też wiedziała, że to zaplanowana akcja, więc wsparła firmę męża. Ludzie w Europie mało dla niej znaczą.

  • Wiedziała? Dziwnym trafem europosłanka, która zażądała wglądu w korespondencję Ursuli z Phicerem, niespodziewanie zmarła. Dla mnie ta von Leyen jest strasznie niebezpieczna, niby drobna, niepozorna, ale ma wiele krwi na dłoniach. Jeszcze kiedyś wyjdzie o niej prawda na jaw.

 8. Nikt nikogo nie przeprosi, a na pewno nie Ci wszyscy, którzy zrobili na tym biznes. Rodzina i znajomi udają, że problemu nie ma, niektórzy nawet nadal tkwią w myśleniu, że ten problem w takiej postaci istnieje więc na co tu liczyć z przeprosinami.

  • Ja naraziłam się swoim rodzicom. Oni zaszczepieni od góry do dołu…a ja wcale. Mam wrogów do dziś:(

   • w rodzinie zmarł niedawno 65 letni mężczyzna, który leżał od 6 m-cy po udarze, sąsiad 80 lat był już kilka razy na tzw “przetykaniu” żył, podobnie kobieta w rodzinie 77 lat …..wyrządzili tyle krzywdy ludziom, że trudno pojąć że nikt nikogo nie chce rozliczać

 9. Wynika z tego, że nic tak nie szkodzi ludzkiemu zdrowiu i zagraża ludzkiemu życiu jak pazerność właścicieli i decydentów firm farmaceutycznych.

  • dodałabym pazerność służb medycznych……bo dodatki covidowe “przytulali” aż miło…..dorobili się szybko i dużo, a teraz milczą…..śmiać mi się chce jak coraz częściej w tv śniadaniowych kolejni eksperci wypowiadają się jak to stres odpowiada za nagłe zgony…..bo przecież nie szczepienia wciskane ludziom na siłę

Zostaw komentarz