Na czym polega militarna pomoc

Niestety do momentu, aż Unia obsadzi w Polsce swoich uległych ludzi - czyli Pana Tuska z ekipą, prawdopodobnie nie dostaniemy z UE złamanego Euro. (No chyba, że zgodzimy się na jedzenie robaków i zakaz używania samochodów spalinowych)

Zatem gdybyśmy podobnie jak inne państwa liczyli na pieniądze z UE jako rekompensatę za udzielaną pomoc, to już dawno Ukraina by przegrała, nie otrzymując nic.

Na szczęście mamy inną władzę i pomagaliśmy militarnie Ukrainie nie patrząc na UE (przypominam, że oprócz USA, tylko Polska i Anglia wysyłała Ukrainie amunicję jeszcze przed rozpoczęciem wojny) i dzięki temu, Ukraina rozwaliła ponad 5000 rosyjskich pojazdów wojskowych w tym około 1500 czołgów między innymi naszymi przekazanymi ręcznymi wyrzutniami rakietowymi „Piorun”. Dzięki temu zwiększyliśmy swoje bezpieczeństwo, bo Rosja na chwilę obecną nie ma czym pod granice Polski podjechać.

(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować

   
Artykuły w pełnej wersji dostępne są tylko po zalogowaniu.
Poniżej przydatne linki: Techniczne możliwości Polskiego Fejsa
Udostępnij ten post
Oceń tekst:
00
3 komentarze
  1. Polska ma w UE coraz więcej zwolenników, więc można mieć nadzieję, że będzie w stanie coraz skuteczniej przeciwstawiać się dominacji Niemiec.

  2. Już piszę: za Katyń!

Zostaw komentarz