Jak zarabiać na Polskim Fejsie

Na czym polega zarabianie na Polskim Fejsie?

 1. System przeznaczony jest dla Blogerów, twórców tworzących treści chronione prawem autorskim (autorski tekst, utwór muzyczny praca fotograficzna/graficzna lub link do autorskiego kursu VIDEO, które zawiera szkolenie lub inne niepubliczne autorskie materiały video. (W przypadku plików VIDEO, a nawet transmisji ON-LINE pomagamy zabezpieczyć Video przed kopiowaniem linku)
 2. Utworzenie takiego postu redaktorskiego charakteryzuje się tym, że post redakcyjny musi posiadać zdjęcie – miniaturę, zapowiedź dostępną dla wszystkich, również niezalogowanych użytkowników i właściwą już ukrytą treść opisaną w punkcie a). Tworzenie postu dostępne jest w opcji (MENU – Utwórz nowy post)
 3. Premiowanie twórcy będzie odbywać się poprzez wniesienie wirtualnej opłaty przez użytkownika Polskiego Fejsa w wysokości 50 Bitfejsów, za odblokowanie dostępu do ukrytej treści stworzonej przez Twórcę, z czego Twórca – autor takiego artykułu, za odblokowanie dostępu do Jego treści przez jednego użytkownika Polskiego Fejsa otrzymuje 25 Bitfejsów,
 4. Aby zarabiać na swojej twórczości nie trzeba spełnić wymogu min. 2000 znaków.
 5. Aby post został opublikowany na stronie głównej postów autorskich, należy poprosić o jego weryfikację pod kątem autorskiej treści. Należy w komentarzu napisać “@radoslaw-kordowski zapraszam do lektury. Post pozytywnie zaopiniowany uzyska nową kategorię – zweryfikowane i będzie dostępny na głównej stronie.

Ile można zarobić?

Za każde odblokowanie autorskiego postu autor otrzymuje 25 Bitfejsów, które w przypadku wymiany na PLN warte są 0,25 PLN. Czyli w przypadku gdy 1000 osób odblokuje autorską treść na konto autora trafi 250 PLN za jeden autorski artykuł. Oczywiście nie ma w tym przypadku górnej granicy, czy limitu zarabiania. Im więcej czytelników i więcej autorskich treści, tym większe zarobki dla Twórcy.

Dlaczego autor otrzymuje tylko 25 Bitfejsów, a nie 50.

Ponieważ BitFejsy pokrywają również koszty związane z:

 • prowizją serwisów finansowych pośredniczących przy wymianie Bitfejs,
 • odprowadzeniem wszelkich podatków od sprzedaży Bitfejs,
 • finansowaniem funduszu przeznaczonego na nagrody dla aktywnych użytkowników,
 • promocją Polskiego Fejsa,
 • kosztami utrzymania przestrzeni serwerowych i stacjonujących w nich serwerów.

Jak stworzyć autorską treść z możliwością zarabiania.

 1. Należy wejść na “Mój Profil”
Górne menu
 1. Następnie w dolnym menu wybrać “Więcej”
 1. Później wybrać opcję “Utwórz nowy post”
 1. Następnie należy stworzyć autorski nowy post.
 1. Przy tworzeniu postu bardzo ważne jest dodanie zachęcającego “początku postu”, który będzie widoczny dla użytkowników zanim zdecydują się zużyć BitFejsy do odblokowania postów, a pełna wersja będzie dostępna dopiero po odblokowaniu treści poprzez zużycie min. 50 BitFejsów przez zainteresowanych treścią użytkowników.
 2. Po opublikowaniu, post jest widoczny dla innych użytkowników, jednakże nie posiada kategorii “zweryfikowane”, która umożliwia pojawienie się postu na głównej stronie promującej treści autorskie, co umożliwia szersze dotarcie do użytkowników Polskiego Fejsa.
 3. Weryfikacja nie jest rodzajem cenzury, jednakże sprawdza poprzez system antyplagiatowy, czy post nie narusza praw autorskich, aby uniknąć sytuacji kradzieży praw intelektualnych i zarabiania na nich. Post jest również weryfikowany pod kątem przepisów polskiego prawa. Poglądy światopoglądowe, polityczne, czy inny sposób spojrzenia na świat nie są przedmiotem weryfikacji. W tym aspekcie panuje pełny pluralizm. Weryfikacja może trwać do 3 dni.
 4. Aby zweryfikować post należy napisać do administratora @radoslaw-kordowski maila z prośbą o zapoznanie się z tekstem.
 5. Jeśli post będzie spełniał warunki treści autorskiej (nie będzie plagiatem) Administrator doda specjalną kategorię “Zweryfikowane”, która daje gwarancję użytkownikom Polskiego Fejsa, że mają do czynienia z postem autorskim i nie naruszającym przepisów polskiego prawa i wówczas taki post zostanie wyróżniony na stronie głównej Polskiego Fejsa.
Udostępnij ten post
Oceń tekst:
20
3 komentarze
 1. obecnie się nie da

 2. Bardzo dobry pomysł 🙂 uczciwe podejście do sprawy !

Zostaw komentarz