IMIGRANCI – szaleństwo UE, czy ukryty cel?

Wszystko wskazuje, że za jakiś czas przywitamy w Polsce pierwszych imigrantów. To pierwsze z wielu decyzji Unii, które są podejmowane bez pytania jej obywateli o zdanie. Nikt się nie zastanawia, czy ci imigranci przybywają do Europy z własnej woli? Dla mnie to przypomina mroczne czasy USA, kiedy ściągnęli do Ameryki Afrykanów jako niewolników, a potem była wojna secesyjna. Oby się nie stało tak, że my w przyszłości będziemy odpowiadać za to samo. Poseł Kosiniak - Kamysz sugerował, aby imigrantów lokować na wsi. Tam będą mogli pracować w polu jako rolnicy. Ciekawe czy w ogóle spytają imigrantów o zdanie, bo może oni nie zechcą być wykorzystywani do pracy jako rolnicy. Musimy zrozumieć, że imigranci mogą być ofiarami, a Świat zamiast zażegnać problem, zlikwidować źródło nielegalnej imigracji, pomóc im tam na miejscu, pozwalają, aby imigranci przybywali do Europy bez względu na to jaką mają przeszłość, kim są. Bez względu na to że odkąd zaczęło się to szaleństwo, w UE wzrosła przestępczość. W filmie pokazuję również bardzo manipulacyjny filmik. Filmik, który pokazuje, jak ludziom robi się pranie mózgu.

(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować

   
Artykuły w pełnej wersji dostępne są tylko po zalogowaniu.
Poniżej przydatne linki: Techniczne możliwości Polskiego Fejsa
Udostępnij ten post
Oceń tekst:
00
6 komentarzy
  1. Wszystko mają zaplanowane

  2. Migranci z Afryki lub z Bliskiego Wschodu to młodzi ludzie (głównie mężczyźni) szukający lepszego, łatwiejszego życia. Wiedzą, że w Europie czeka na nich socjal dzięki któremu będą żyć na lepszym poziomie niż w kraju swego pochodzenia. UE nie umie, a być może nie chce procederu nielegalnej migracji zminimalizować, więc Europejczycy będę mieć z migrantami z Afryki coraz więcej problemów. Niestety, wygląda na to, że Polska także.

    • Zgodzę się. To naiwne, ale tyle ile świat wkłada wysiłku w wojnę, powinien włożyć na pomoc tym ludziom. Jednak nie pokonamy tego. Inny aspekt jest taki, że to Putin może wpływać w dużej mierze na na napływ imigrantów do Europy. Ktoś mówił, że pontony są marki niemieckiej, ale to też o niczym nie świadczy. Jeżeli chcą wprowadzić przyjmowanie imigrantów, nie popieram tego działania, ale jeśli już, powinni to robić z głową. Sprawdzić przeszłość kryminalną. Wątpię, czy to robią.

  3. Było wiele ciekawych pomysłów, jak pomóc choćby krają afrykańskim, ale wówczas wpływy “możnych” tego świata mogły by stopnieć. Przecież syty niewolnik, to groźny niewolnik. I nawet, jak na zamówienie część się wyrwie z matni, to przecież reszta zostanie. Ktoś skutecznie broni swoich interesów, w bestialskim okradaniu społeczeństw Afryki i Azji Mniejszej.

    • Gdzieś ktoś pytał, jak to możliwe, że w niektórych rejonach Afryki nie można doprowadzić wody, panuje głód, a tym samym stać nas na próbowanie stworzenia wody na Marsie. To właśnie jest hipokryzja. Uważam, że tym ludziom można pomóc, ale łatwiej jest zamknąć na to oczy, wykorzystać do swoich celów. Tak naprawdę nie ci imigranci są winni, którzy być może szukają lepszego życia albo są do tego przymuszani, ale ci którzy doprowadzają do tej sytuacji.

  4. Dziękuję za kolejny ciekawy artykuł.

Zostaw komentarz