Do korzeni

Do korzeni - genealogia, mój terapeuta, moja pasja, moje życie Jak można czuć się w pełni sobą, nie wiedząc, kim były pokolenia przed nami? Jasne, historia jest wspólnym dobrem i z grubsza dotyka wszystkich podobnie. Nic bardziej mylnego!

(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować

   
Artykuły w pełnej wersji dostępne są tylko po zalogowaniu.
Poniżej przydatne linki: Techniczne możliwości Polskiego Fejsa
Udostępnij ten post
Oceń tekst:
10
2 komentarze
  1. Świetny tekst. 7000 osób – robi wrażenie!!! To wynika z łączenia drzew w myheritage? Miałem kiedyś konto na tym portalu, nawet jeszcze zanim przyjął taką nazwę, ale dziś – zainspirowany Twoim wpisem – zalogowałem się i nie ma mojego drzewa.. aplikacja proponuje mi, bym zaczął od początku.

    • Nie łączę drzew – czasem traktuję te połączenia jako podpowiedź – ludzie mają wiele błędów w drzewach. Moje drzewa to w 9)% krewni. Pozostali to rodzina mojego dziadziusia – męża babci i przodkowie spowinowaconych migrantów.
      Zapewne miałeś konto na Moi krewni. Można je odzyskać, pisząc na support. Weryfikują, czy konto faktycznie należało do Ciebie i je przywracają, choć pytania mają czasem trudne. Mi się nie udało odzyskać konta, bo nie pamiętałam, kogo wprowadziłam, jako ostatniego. U Ciebie nie powinno być problemu, skoro mail z którego tworzyłeś konto, jest nadal aktywny.

Zostaw komentarz