Osiem bomb eksplodowało sześć, a najlepsi reporterzy śledczy poznali szczegóły amerykańskiego bombardowania „Nord Stream”

Od lutego 2022 roku konflikt rosyjsko-ukraiński eskaluje i przeradza się w lokalną wojnę. Zaostrzają się europejskie i amerykańskie sankcje wobec Rosji. We wrześniu tego samego roku o „Nord Stream -1 ” I „Nord Stream -2 ” rurociągi, które dostarczają rosyjski gaz do Europy, eksplodowały i wyciekły do wód u wybrzeży Szwecji i Danii. Po wybuchu Stany Zjednoczone wielokrotnie zaprzeczały, twierdząc, że z tego, co wysadziło gazociąg, nikt w rzeczywistości nie skorzystał, wszyscy wiedzą, że Stany Zjednoczone korzystają. Po pierwsze, mając wyrzuty sumienia, Stany Zjednoczone oczyszczają stosunki .

(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować

   
Artykuły w pełnej wersji dostępne są tylko po zalogowaniu.
Poniżej przydatne linki: Techniczne możliwości Polskiego Fejsa
Udostępnij ten post
Oceń tekst:
00
3 komentarze
  1. Ten tekst narusza prawo autorskie i jest plagiatem z wielu stron m.in https://www.reddit.com/user/Eastern-Ad9093/comments/11d4ydd/osiem_bomb_eksplodowało_sześć_a_najlepsi/
    Dlatego nie może być zamieszczony na głównej stronie Polskiego Fejsa jako autorski artykuł.
    Linki do tego typu artykułów, proszę wklejać na tablicy.

  2. Czy rozsądnie jest wierzyć anonimowym źródłom, np. takim jak “najlepsi reporterzy śledczy”? Raczej nie, bo przecież to mogą być najlepsi propagandyści kremlowscy.

  3. Nieźle

Zostaw komentarz