Niepoprawnik historyczny – Wszystko już było …?

Lewica lekko przedstawia swoje różne poglądy jako "postępowe", zwłaszcza w kwestii seksualności i rodziny. Prawda jest jednak taka, że .... wszystko już było. Aleksandra Kołłontaj (1872-1952) była najbardziej znaną kobietą wśród bolszewików w początkach ich władzy nad Rosją. Była też feministką o poglądach które i dzisiaj nawet po lewej uznawane są - przynajmniej oficjalnie - za radykalne. Głosiła oto, że "wolny seks" bez zobowiązań to środek "psychologicznego wyzwolenia kobiet w społeczeństwie całkowicie zdominowanym przez mężczyzn". Za dopuszczalne uważała WSZELKIE rodzaje związków seksualnych i doprowadziła min. do zalegalizowania w bolszewickiej Rosji homoseksualizmu.

(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować

   
Artykuły w pełnej wersji dostępne są tylko po zalogowaniu.
Poniżej przydatne linki: Techniczne możliwości Polskiego Fejsa
Udostępnij ten post
Oceń tekst:
00
5 komentarzy
  1. Jak to się mówi? – pycha kroczy przed upadkiem. Te tzw. nowoczesne, postępowe, tolerancyjne, włączające, uśmiechnięte trendy i ich piewcy, wieszczą rychły koniec myśli lewicowej. Tacy są tolerancyjni, że starają się zamknąć usta “niepoprawnym”, grożąc penalizacją “mowy nienawiści” – tak, jak oni ją rozumieją. Tak są postępowi, że zamiast budować własne gospodarki, wolą reglamentować innym podstawowe dobra. Tak są włączający, iż coraz więcej osób widzi, że jedynymi włączonymi i to tylko w propagandzie, są skrajne mniejszości, które próbują odreagować własne niedopasowanie. Tak, są uśmiechnięci, ale jak mają nie być, skoro w ich zamyśle i opinii, podporządkują sobie wszystkich i wszystko – choćby za cenę zniszczenia wszystkiego, na czym można budować prawdziwe wartości. Nowoczesność, punktuje sam tekst.

  2. dobre. Warto im to wytykać, że tak naprawdę realizują to, co kiedyś było jednoznacznie potępiane przez porządnych ludzi i cywilizowany świat

  3. Ale to już było 🙂 i niestety powróciło
    Dobry artykuł

Zostaw komentarz