Informujemy, że powierzone dane osobowe, przetwarzamy tylko i wyłącznie na potrzeby funkcjonowania portalu: PolskiFejs.pl

 1. PolskiFejs.pl jest serwisem powstałym na bazie bloga Innej Perspektywy Rzeczywistości Radosława Kordowskiego. Z założenia jest i będzie miejscem wolnym od ideologicznej czy politycznej cenzury.
 2. Polski Fejs nie będzie cenzurował za poglądy, jednakże wszystkie osoby, które będą: 
  a) spamować,
  b) umieszczać treści nie pasujące do tematyki danej grupy,
  c) łamać regulaminy danych grup,
  d) dyskredytować Polskiego Fejsa,
  e) łamać swoimi publikacjami polskie prawo,
  f) naruszać artykuł 212 kk mówiący o zniesławianiu drugiego człowieka, bedą ostrzegane, a w przypadku braku reakcji na ostrzeżenie będą ostatecznie blokowane. 
  g) reklamować na łamach Polskiego Fejsa inne serwisy podszywające się pod Polskiego Fejsa, mające zbliżoną nazwę lub próbujące kopiować funkcjonowanie Polskiego Fejsa.
 3. Po zalogowaniu przekazane podstawowe dane osobowe i utworzone przez użytkowników treści nie należą do Polskiego Fejsa, ani Radosława Kordowskiego. Po zalogowaniu każdy użytkownik sam decyduje, czy chce pozostać anonimowy, czy chce się ujawnić swoje dane innym użytkownikom poprzez ustawienie prywatności swojego konta.
 4. Administrator Polskiego Fejsa zastrzega sobie prawo do zmiany adresu strony internetowej i przeniesienia całej jego treści pod inny adres domeny, jak również zmiany nazwy serwisu.
 5. Radosław Kordowski właściciel PolskiFejs.pl oraz Inna-Perspektywa-Rzeczywistosci.pl jest jedynym administratorem danych osobowych PolskiFejs.pl
 6. Każdy użytkownik przy rejestracji wyraża zgodę na możliwość dostarczania powiadomień mailowych, które może samodzielnie ograniczyć lub samodzielnie wypisać się z list subskrypcji. PolskiFejs.pl nie będzie wysyłał reklam. Wszelkie powiadomienia mailowe będą związane wyłącznie z poinformowaniem o nowościach na Polskim Fejsie lub aktywnościach użytkowników, którzy zostali dodani do znajomych, jak również informacji o nowych postach Radosława Kordowskiego. Tego rodzaju powiadomienia można będzie oczywiście samodzielnie wyłączyć.
 7. Polski Fejs daje zalogowanemu użytkownikowi pełną kontrolę w zarządzaniu prezentowanymi treściami. W ustawieniach konta można samodzielnie ustawić prywatność konta i prywatność prezentowanych danych, jak również kontrolę przychodzących powiadomień mailowych.
 8. PolskiFejs nigdy nie będzie manipulował i filtrował treści. Potencjalne zablokowanie opublikowanej treści możne wystąpić tylko na podstawie wystawienia czarnej flagi (wraz z uzasadnieniem) danemu użytkownikowi przez wielu użytkowników, którzy uznają, że dana treść narusza kulturę wypowiedzi lub polskie prawo.
 9. Każdy użytkownik ma możliwość samodzielnego zablokowania innego użytkownika dla samego siebie, w przypadku, gdyby był przez innego użytkownika nękany wiadomościami lub irytującymi treściami.
 10. Administrator i właściciel Polskiego Fejsa tym samym nie odpowiada za treści prezentowane przez użytkowników, a wszelkie potencjalne ograniczenia w prezentowaniu danych treści, aby zostały zastosowane muszą naruszać polskie prawo lub podstawowe zasady kultury i muszą być każdorazowo uzasadnione wraz z powiadomieniem o takowym naruszeniu danego użytkownika.
 11. Posty opublikowane przez użytkowników są wyświetlane w kolejności publikacji, bez manipulowania wyświetleniem poprzez polubienia. W związku z powyższym, jeśli użytkownik uważa, że dana treść jest wartościowa i chce, aby była prezentowana wyżej na ogólnej tablicy, może ją ponownie udostępnić wewnętrznie na portalu PolskiFejs.pl lub skomentować, bo każdy komentarz przenosi daną treść wyżej.
 12. Można edytować opublikowane treści, jednakże w ograniczonym czasie do 24 godzin. Posty sztucznie edytowane, aby podbijać ich widoczność na tablicy będą usuwane, a danych użytkownik blokowany.
 13. Tylko właściciel PolskiegoFejsa – Radosław Kordowski ma możliwość przypinania wybranych postów na samej górze.
 14. Polski Fejs, jak również Radosław Kordowski z uwagi, że nie jest właścicielem powierzonych danych osobowych nie może i nie zamierza ich sprzedać.
 15. PolskiFejs nie wykorzystuje technologii rozpoznawania twarzy.
 16. Każdy użytkownik może samodzielnie skasować wszystkie swoje dane i swoje treści, usuwając samodzielnie swoje konto w ustawieniach.
Udostępnij ten post
Oceń tekst:
00