WZAJEMNE RELACJE I POWIĄZANIA POLITYKI SPOŁECZNEJ, POMOCY SPOŁECZNEJ I PRACY SOCJALNEJ

WZAJEMNE RELACJE I POWIĄZANIA POLITYKI SPOŁECZNEJ, POMOCY SPOŁECZNEJ I PRACY SOCJALNEJNiezbędność opieki w życiu człowieka ma swoje podłoże w biologicznej naturze człowieka. Człowiek juko jednostka w odróżnieniu od innych istot jest uzależniony od rodziców i najbliższego otoczeniu. Tak sumo jest z ludźmi nieradzącymi sobie w życiu w problemach ubóstwa, sieroctwa, bezdomności, bezrobocia, niepełnosprawności, klęsk żywiołowych czy w macierzyństwie itp. Do tego właśnie celu powołano instytucje pomocy społecznej, pracownika socjalnego i organ polityki społecznej.

(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować

  
Logowanie jest konieczne, bo treści publikowane na Polskim Fejsie nie zawsze zgodne są z ogólnym przekazem głównych mediów. Dlatego tylko zalogowanie umożliwia odszyfrowanie części artykułów, aby nie była widoczna dla botów wyszukiwarek, które mogłyby Polskiego Fejsa ocenzurować. Ponadto zalogowanie wspiera Polskiego Fejsa i autorów opublikowanych artykułów.
Poniżej przydatne linki:Techniczne możliwości Polskiego FejsaOpcje współpracy dla innych niezależnych redaktorów

Zachęcamy również do wsparcia naszej działalności publicystycznej i funkcjonowanie Polskiego Fejsa poprzez zakup BitFejsów.
3 komentarze
  1. Przyznano odznakę Redaktora

  2. @radoslaw-kordowski zapraszam do lektury

Zostaw komentarz

WP Radio
WP Radio
OFFLINE RELACJA NA ŻYWO