Wszystkie maski spadły

W mediach amerykańskich jest o tym wielkie larum, tylko w Polsce i Europie cisza…

Generalnie pali się grunt pod nogami obrzydliwie bogatej firmy od naszego zdrowotnego „zabezpieczania”, której dyrektor w prywatnej rozmowie (z ukrytej kamery) wygadał się, że to, przez co traciliśmy bliskich, nasze biznesy i dusiliśmy się w maskach, było kreowane, aby stało się „dojną krową”! 🤮🤮🤮

Owszem każdy miał takie podejrzenia, ale teraz to zostało dobitnie potwierdzone. Wybaczcie, że tutaj nie mogę nic więcej napisać. (Tutaj każdy może wejść nawet Ci którzy niewygodne informacje chcą cenzurować.) Dlatego wszystko znajdziecie w grupie na literkę C.

Temat jest tak bardzo gruby, na tyle, że z wyszukiwarek w panice znikają informacje o tym dyrektorze, a po wpisaniu imienia i nazwiska dyrektora pojawia się informacja taka jak na załączonym zdjęciu.



(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować




Dlaczego konieczne jest logowanie?

Ponieważ treści, które publikowane są na Polskim Fejsie są pozbawione cenzury ideologicznej i tym samym nie zawsze są zgodne z ogólnym przekazem głównych mediów.

Tylko zalogowanie umożliwia odszyfrowanie części artykułów, aby nie była widoczna dla botów wyszukiwarek, które mogłyby Polskiego Fejsa ocenzurować.

To niestety jedyny dzisiaj sposób na wolność słowa. :-(

Cenzurowanie i banowanie użytkowników Polskiego Fejsa za dociekanie do prawdy, było impulsem do tego, aby powstały alternatywne i niezależne polskie social media, które posiadają funkcjonalną tablicę podobną do innych social mediów. Nie wspiera nas żadna opcja polityczna, nikt nas nie sponsoruje! Sponsorujemy się sami, a nasze serwery rozsiane są po całym świecie zapewniają nam niezależność i bezpieczeństwo. Na tablicy Polskiego Fejsa można tak samo polubić, komentować posty, jednakże nie ma na niej algorytmów segregujących i ukrywających treści, a wszystkie posty są katalogowane przez użytkowników w odpowiednich grupach tematycznych.

Dzięki temu Polski Fejs pozwala widzieć wszystkie posty naszych znajomych, a nie tylko wybrane i promowane. Oprócz możliwości zawierania znajomości video rozmów na żywo lub w grupach, można tworzyć albumy zdjęciowe, dodawać własne krótkie filmy, czy dodawać linki z filmami do YT lub Vimeo, które można oglądać bezpośrednio na tablicy Polskiego Fejsa. Można również przeglądając tablicę słuchać internetowego radio, które wspierają naszą inicjatywę.

Dlatego zachęcam do zalogowania i wspierania naszej inicjatywy niezależnych i wolnych mediów.

Poniżej przydatne linki:

Techniczne możliwości Polskiego Fejsa

Opcje współpracy dla innych niezależnych redaktorów
7 komentarzy
  1. Akcje producentów szczepionek notują olbrzymie spadki po tym, jak Sąd Najwyższy USA zablokował pomysł administracji Joe Bidena o szczepieniu wszystkich pracowników firm, które utrzymują ponad 100 etatów.

    https://www.bankier.pl/wiadomosc/Spadki-Pfizera-Moderny-Novavaxu-i-Mabionu-Koncerny-farmaceutyczne-traca-po-decyzji-Bidena-8263662.html

  2. ;>

  3. Zachęciłeś! 🙂

  4. Wydawało mi się, że Przemek akurat to udostępnił w grupie Zdrowie…

  5. Proszę wysłać zgłoszenie jeszcze raz

  6. A ja dalej czekam na dostęp do grupy

Zostaw komentarz

Polski Fejs

Zainstaluj
×
WP Radio
WP Radio
OFFLINE RELACJA NA ŻYWO
Włącz powiadomienia Akceptuję Nie dziękuję