Wspieraj Polskiego Fejsa.

Polski Fejs

Polski Fejs to miejsce dla wszystkich, którzy zmęczeni cenzurą, zmęczeni brakiem selektywności podawanej informacji szukają dostępu do informacji i wolnościowego słowa. Jednak utrzymanie takiego społecznościowego portalu i jego promocja wymaga sporych nakładów finansowych, dlatego zwracam się do Ciebie mój drogi czytelniku z ogromną prośbą o wsparcie już nie tylko mojej działalności publicystycznej, ale również wybranych przez siebie autorów tworzących autorskie treści.

Za finansowe wsparcie oferuję konkretną i wymierną wartość wewnętrznej waluty BitFejs, która pozwala odblokowywać materiały autorskie zamieszczane przez użytkowników Polskiego Fejsa. Taki model jest przeciwieństwem modelu subskrypcyjnego, gdzie np. z Waszych pieniędzy wspierani byliby wszyscy autorzy, nawet Ci, z którymi światopoglądowo się nie utożsamiacie.

Jak to działa w praktyce? – Kliknij tutaj, aby przeczytać lub wesprzeć Polskiego Fejsa

Jeśli kupisz 1000 Bitfejsów za 10 PLN, to uzyskasz możliwość odblokowania 20 artykułów autorskich i to TY decydujesz, który z artykułów zamierzasz odblokować. Ponadto 50% przychodu z Twojej wpłaty przeznaczone jest na promowanie arytkułów Tworzonych przez Radosława Kordowskiego.

Podsumowując, jeśli uważacie, że moje przemyślenia zasługują na to, aby docierały do większej ilości osób, bardzo proszę o Waszą pomoc i wsparcie.

Z góry serdecznie dziękuję. ❤️

Radosław Kordowski – Twórca i założyciel Polskiego Fejsa

Zakup BitfejsówIlość Bitfejsów 1000 2500 5000 10000
Ile oszczędzasz 0 PLN 2,5 PLN 10 PLN 20 PLN
Ilość artykułów, które można odblokować 20 50 100 200
Cena 10 PLN 22,50 PLN 40 PLN 80 PLN
Kliknij, aby kupić Proszę się zalogować, aby kupić bitfejsy Proszę się zalogować, aby kupić bitfejsy Proszę się zalogować, aby kupić bitfejsy Proszę się zalogować, aby kupić bitfejsyZostaw komentarz

Polski Fejs

Zainstaluj
×
WP Radio
WP Radio
OFFLINE RELACJA NA ŻYWO
Włącz powiadomienia Akceptuję Nie dziękuję