Pracownicy kopalni pomagają schronisku dla zwierząt.

Pracownicy kopalni Turów w Bogatyni zebrali prawie 150 kg karmy, którą przekazali dla schroniska opiekującego się 130 kotami, 30 psami i 9 końmi. Chodzi o kopalnię którą „Łuuunia” kazała zamknąć, aby uzależnić nas energetycznie np. od Niemiec. Na szczęście „pisowcy” jej nie zamknęli, co niestety skutkuje tym, że każdego dnia płacimy za to gigantyczną karę. Widać jednak, że nie tylko wartość energetyczna tej kopalni w Turowie się liczy, bo pracują tam też wspaniali i wrażliwi na los bezdomnych zwierząt ludzie. ♥️Dzięki Fundacji „MAJA – Przystań dla zwierząt” z Bogatyni, środki trafiły do podopiecznych Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt „Klekusiowo” im. Św. Franciszka z Asyżu w Tomaszowie Bolesławieckim.📸 Grupa PGE

(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować

  
Logowanie jest konieczne, bo treści publikowane na Polskim Fejsie nie zawsze zgodne są z ogólnym przekazem głównych mediów. Dlatego tylko zalogowanie umożliwia odszyfrowanie części artykułów, aby nie była widoczna dla botów wyszukiwarek, które mogłyby Polskiego Fejsa ocenzurować. Ponadto zalogowanie wspiera Polskiego Fejsa i autorów opublikowanych artykułów.
Poniżej przydatne linki:Techniczne możliwości Polskiego FejsaOpcje współpracy dla innych niezależnych redaktorów

Zachęcamy również do wsparcia naszej działalności publicystycznej i funkcjonowanie Polskiego Fejsa poprzez zakup BitFejsów.

Zostaw komentarz

WP Radio
WP Radio
OFFLINE RELACJA NA ŻYWO