Poziom cen paliw w Polsce na tle Europy

Niektórzy mówią, że dla nikogo nie obniżono cen paliw. To kłamstwo! 

Przecież przedsiębiorcy odliczają podatek VAT, zatem od 1 stycznia paliwo mają o 15% taniej. 

I nie można było takiej obniżki zastosować już w grudniu, ponieważ w Polsce jest nadal zbyt dużo osób, którym dopiero teraz skończył się papier toaletowy zakupiony jeszcze za czasów pandemii. Dlatego istniało zbyt duże ryzyko, że na tej samej zasadzie, już w grudniu byliby skłonni wykupić cały paliwowy stan magazynowy.

Generalnie ceny hurtowe paliw w Polsce muszą nawiązywać do cen europejskich, bo w innym przypadku zagraniczne koncerny paliwowe wykupiłyby wszystkie nasze zapasy paliwa i mielibyśmy taką samą katastrofalną sytuację paliwową jaka panuje obecnie na Węgrzech.

(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować

  
Logowanie jest konieczne, bo treści publikowane na Polskim Fejsie nie zawsze zgodne są z ogólnym przekazem głównych mediów. Dlatego tylko zalogowanie umożliwia odszyfrowanie części artykułów, aby nie była widoczna dla botów wyszukiwarek, które mogłyby Polskiego Fejsa ocenzurować. Ponadto zalogowanie wspiera Polskiego Fejsa i autorów opublikowanych artykułów.
Poniżej przydatne linki:Techniczne możliwości Polskiego FejsaOpcje współpracy dla innych niezależnych redaktorów

Zachęcamy również do wsparcia naszej działalności publicystycznej i funkcjonowanie Polskiego Fejsa poprzez zakup BitFejsów.
1 Komentarz
  1. Sensowne…

Zostaw komentarz

WP Radio
WP Radio
OFFLINE RELACJA NA ŻYWO