Pomysł na rozszerzenie programów typu 500+

Każda utrata człowieka dla najbliższych oznacza wielką tragedię i należy w takich sytuacjach wyrazić głębokie wyrazy współczucia, a nie wykorzystywać ludzką tragedię jaka wydarzyła się w Nowym Targu do szerzenia propagandy. Dowodem przeczącym narracji, że powodem tragedii jest nasze prawo, są statystyki z których wynika, że dużo większa umieralność kobiet w czasie ciąży jest w krajach, które dopuszczają zabijanie dzieci znajdujących się w płodowej fazie rozwoju.Wg badań statystycznych podsumowanych na załączonym zdjęciu (źródło w koment.) w Czechach umierają średnio 4 kobiety w czasie w ciąży na 100 tys. urodzeń. Natomiast w Szwecji, gdzie służba zdrowia jest na najwyższym poziomie umiera 7 kobiet, natomiast, a w Polsce umierają 2 kobiety.Jaki z tego wniosek?Że obowiązujące w Polsce prawo o tej umieralności nie decyduje, bo jeśli ciąża zagraża życiu kobiety, to nadal dopuszcza się poświęcenie życia dziecka, aby ratować matkę. Problem pojawia się tylko wówczas, gdy lekarz popełnia kardynalne błędy, co zauważyła ostatnio prokuratura stawiając zarzuty lekarzom przy podobnej tragedii w Pszczynie. I tutaj nie można zwalać winy na przepisy, jeśli lekarz ryzykuje życiem kobiety i przez swoje zaniechanie doprowadza do powstania sepsy.Zatem po ostatnim wyroku Trybunału Konstytucyjnego w kwestii ratowania życia kobiety, nic się nie zmieniło. Co więcej nawet

(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować

  
Logowanie jest konieczne, bo treści publikowane na Polskim Fejsie nie zawsze zgodne są z ogólnym przekazem głównych mediów. Dlatego tylko zalogowanie umożliwia odszyfrowanie części artykułów, aby nie była widoczna dla botów wyszukiwarek, które mogłyby Polskiego Fejsa ocenzurować. Ponadto zalogowanie wspiera Polskiego Fejsa i autorów opublikowanych artykułów.
Poniżej przydatne linki:Techniczne możliwości Polskiego FejsaOpcje współpracy dla innych niezależnych redaktorów

Zachęcamy również do wsparcia naszej działalności publicystycznej i funkcjonowanie Polskiego Fejsa poprzez zakup BitFejsów.
2 komentarze
  1. Popieram twoje propozycje, choć przypuszczam, że większości tych co są za aborcją, jej rozszerzeniem, pieniądze nie przekonają.

    • @eljot60 Niestety nie bo mają ideologicznie zryte głowy. W tej chwili każdy błąd lekarski będzie zrzucany na ustawę a to zupełnie nie w tym miejscu trzeba szukać problemu. Czy ci ludzie naprawdę wierzą, że za Tuska kobiety nie umierały na porodówkach, że nie było zaniedbań?

Zostaw komentarz

WP Radio
WP Radio
OFFLINE RELACJA NA ŻYWO