POMOC SPOŁECZNA A CUDZOZIEMCY

POMOC SPOŁECZNA A CUDZOZIEMCYW ostatnim artykule pisałem o wzajemnym powiązaniu i relacjach jakie łączą politykę społeczną , pomoc społeczną i pracę socjalną. Każdy z nas wie jak wygląda załatwianie spraw urzędowych w naszym kraju, w instytucjach pełnych druków i przepisów można się pogubić i "narobić" błędów , które będą skutkowały w najlepszym przypadku wezwaniem przez urzędnika do poprawy ich treści, sprecyzowania czy dopisania danych , których z nieuwagi nie uwzględniliśmy we wniosku. W najgorszym odrzuceniem wniosku. Z takim gąszczem przepisów i papierów musi się mierzyć każdy obywatel Rzeczpospolitej na co dzień w tym osoba potrzebująca udająca się do Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej w kraju a co dopiero cudzoziemiec.Dlatego w ramach szeroko pojętej Polityki społecznej czyli, celowej działalności państwa i innych organizacji w dziedzinie kształtowania warunków życia i pracy ludzi oraz stosunków społecznych ,która ma na celu m.in. zapewnienie bezpieczeństwa socjalnego podjęto działania mające na celu zabezpieczenie i zadbanie o bezpieczeństwo również obywateli spoza kraju , czyli cudzoziemców mieszkających i pracujących na terenie kraju.

(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować

  
Logowanie jest konieczne, bo treści publikowane na Polskim Fejsie nie zawsze zgodne są z ogólnym przekazem głównych mediów. Dlatego tylko zalogowanie umożliwia odszyfrowanie części artykułów, aby nie była widoczna dla botów wyszukiwarek, które mogłyby Polskiego Fejsa ocenzurować. Ponadto zalogowanie wspiera Polskiego Fejsa i autorów opublikowanych artykułów.
Poniżej przydatne linki:Techniczne możliwości Polskiego FejsaOpcje współpracy dla innych niezależnych redaktorów

Zachęcamy również do wsparcia naszej działalności publicystycznej i funkcjonowanie Polskiego Fejsa poprzez zakup BitFejsów.
3 komentarze
  1. Przyznano odznakę Redaktora

  2. @radoslaw-kordowski zapraszam do lektury

Zostaw komentarz

WP Radio
WP Radio
OFFLINE RELACJA NA ŻYWO