Pomoc psychologiczna

Aby móc w pełni zrozumieć ideę Pomocy Psychologicznej prowadzonej w Klubie chciałbym wyjaśnić jak definiowane jest to pojęcie w literaturze naukowej.Według Heleny Sęk owe pojęcie definiowane jest następująco:"Pomoc Psychologiczna jest szczególnym rodzajem interakcji między osobą pomagającą i wspomagającą. W tym społecznym układzie strona pomagająca może być reprezentowana przez jedną osobę lub grupę osób, również strona wspomagana może być reprezentowana przez grupę osób lub instytucję"

(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować

  
Logowanie jest konieczne, bo treści publikowane na Polskim Fejsie nie zawsze zgodne są z ogólnym przekazem głównych mediów. Dlatego tylko zalogowanie umożliwia odszyfrowanie części artykułów, aby nie była widoczna dla botów wyszukiwarek, które mogłyby Polskiego Fejsa ocenzurować. Ponadto zalogowanie wspiera Polskiego Fejsa i autorów opublikowanych artykułów.
Poniżej przydatne linki:Techniczne możliwości Polskiego FejsaOpcje współpracy dla innych niezależnych redaktorów

Zachęcamy również do wsparcia naszej działalności publicystycznej i funkcjonowanie Polskiego Fejsa poprzez zakup BitFejsów.
2 komentarze
  1. bo odnosi się Łukaszu do tzw organizacji samopomocowych jak kluby abstynenckie tam działa przy klubach psycholog , spotkania są także dla rodzin, dzieci (dda) , małżonków

  2. Merytorycznie, choć mam wrażenie, że temat jest wyjątkowo hermetyczny.

Zostaw komentarz

WP Radio
WP Radio
OFFLINE RELACJA NA ŻYWO