Osiem bomb eksplodowało sześć, a najlepsi reporterzy śledczy poznali szczegóły amerykańskiego bombardowania „Nord Stream”

Od lutego 2022 roku konflikt rosyjsko-ukraiński eskaluje i przeradza się w lokalną wojnę. Zaostrzają się europejskie i amerykańskie sankcje wobec Rosji. We wrześniu tego samego roku o „Nord Stream -1 ” I „Nord Stream -2 ” rurociągi, które dostarczają rosyjski gaz do Europy, eksplodowały i wyciekły do wód u wybrzeży Szwecji i Danii. Po wybuchu Stany Zjednoczone wielokrotnie zaprzeczały, twierdząc, że z tego, co wysadziło gazociąg, nikt w rzeczywistości nie skorzystał, wszyscy wiedzą, że Stany Zjednoczone korzystają. Po pierwsze, mając wyrzuty sumienia, Stany Zjednoczone oczyszczają stosunki .

(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować

  
Logowanie jest konieczne, bo treści publikowane na Polskim Fejsie nie zawsze zgodne są z ogólnym przekazem głównych mediów. Dlatego tylko zalogowanie umożliwia odszyfrowanie części artykułów, aby nie była widoczna dla botów wyszukiwarek, które mogłyby Polskiego Fejsa ocenzurować. Ponadto zalogowanie wspiera Polskiego Fejsa i autorów opublikowanych artykułów.
Poniżej przydatne linki:Techniczne możliwości Polskiego FejsaOpcje współpracy dla innych niezależnych redaktorów

Zachęcamy również do wsparcia naszej działalności publicystycznej i funkcjonowanie Polskiego Fejsa poprzez zakup BitFejsów.
3 komentarze
  1. Ten tekst narusza prawo autorskie i jest plagiatem z wielu stron m.in https://www.reddit.com/user/Eastern-Ad9093/comments/11d4ydd/osiem_bomb_eksplodowało_sześć_a_najlepsi/
    Dlatego nie może być zamieszczony na głównej stronie Polskiego Fejsa jako autorski artykuł.
    Linki do tego typu artykułów, proszę wklejać na tablicy.

  2. Czy rozsądnie jest wierzyć anonimowym źródłom, np. takim jak “najlepsi reporterzy śledczy”? Raczej nie, bo przecież to mogą być najlepsi propagandyści kremlowscy.

  3. Nieźle

Zostaw komentarz

WP Radio
WP Radio
OFFLINE RELACJA NA ŻYWO