Odpowiedzialność za siebie i współuzależnionych drugim krokiem do samopomocy

Odpowiedzialność za siebie i współuzależnionych drugim krokiem do samopomocyPoczątek kolejnego etapu niniejszych rozważań najlepiej zobrazuje następujący cytat:,,Musieliśmy wziąć na siebie odpowiedzialność za nasz pożałowania godny stan i raz na zawsze przestać obwiniać za to innych"32.Według wpisu zamieszczonego w Encyklopedii PWN, odpowiedzialnością (moralną) nazywamy„wynikający z danego systemu etycznego obowiązek podjęcia lub zaniechania określonych działań, którego niespełnienie wywołuje określone sankcje moralne"'33.

(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować

  
Logowanie jest konieczne, bo treści publikowane na Polskim Fejsie nie zawsze zgodne są z ogólnym przekazem głównych mediów. Dlatego tylko zalogowanie umożliwia odszyfrowanie części artykułów, aby nie była widoczna dla botów wyszukiwarek, które mogłyby Polskiego Fejsa ocenzurować. Ponadto zalogowanie wspiera Polskiego Fejsa i autorów opublikowanych artykułów.
Poniżej przydatne linki:Techniczne możliwości Polskiego FejsaOpcje współpracy dla innych niezależnych redaktorów

Zachęcamy również do wsparcia naszej działalności publicystycznej i funkcjonowanie Polskiego Fejsa poprzez zakup BitFejsów.
1 Komentarz
  1. @radek zapraszam do lektury

Zostaw komentarz

WP Radio
WP Radio
OFFLINE RELACJA NA ŻYWO