Na czym polega militarna pomoc

Niestety do momentu, aż Unia obsadzi w Polsce swoich uległych ludzi - czyli Pana Tuska z ekipą, prawdopodobnie nie dostaniemy z UE złamanego Euro. (No chyba, że zgodzimy się na jedzenie robaków i zakaz używania samochodów spalinowych)

Zatem gdybyśmy podobnie jak inne państwa liczyli na pieniądze z UE jako rekompensatę za udzielaną pomoc, to już dawno Ukraina by przegrała, nie otrzymując nic.

Na szczęście mamy inną władzę i pomagaliśmy militarnie Ukrainie nie patrząc na UE (przypominam, że oprócz USA, tylko Polska i Anglia wysyłała Ukrainie amunicję jeszcze przed rozpoczęciem wojny) i dzięki temu, Ukraina rozwaliła ponad 5000 rosyjskich pojazdów wojskowych w tym około 1500 czołgów między innymi naszymi przekazanymi ręcznymi wyrzutniami rakietowymi „Piorun”. Dzięki temu zwiększyliśmy swoje bezpieczeństwo, bo Rosja na chwilę obecną nie ma czym pod granice Polski podjechać.

(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować

  
Logowanie jest konieczne, bo treści publikowane na Polskim Fejsie nie zawsze zgodne są z ogólnym przekazem głównych mediów. Dlatego tylko zalogowanie umożliwia odszyfrowanie części artykułów, aby nie była widoczna dla botów wyszukiwarek, które mogłyby Polskiego Fejsa ocenzurować. Ponadto zalogowanie wspiera Polskiego Fejsa i autorów opublikowanych artykułów.
Poniżej przydatne linki:Techniczne możliwości Polskiego FejsaOpcje współpracy dla innych niezależnych redaktorów

Zachęcamy również do wsparcia naszej działalności publicystycznej i funkcjonowanie Polskiego Fejsa poprzez zakup BitFejsów.
3 komentarze
  1. Polska ma w UE coraz więcej zwolenników, więc można mieć nadzieję, że będzie w stanie coraz skuteczniej przeciwstawiać się dominacji Niemiec.

  2. Już piszę: za Katyń!

Zostaw komentarz

WP Radio
WP Radio
OFFLINE RELACJA NA ŻYWO