Na czym polega militarna pomoc

Niestety do momentu, aż Unia obsadzi w Polsce swoich uległych ludzi - czyli Pana Tuska z ekipą, prawdopodobnie nie dostaniemy z UE złamanego Euro. (No chyba, że zgodzimy się na jedzenie robaków i zakaz używania samochodów spalinowych)

Zatem gdybyśmy podobnie jak inne państwa liczyli na pieniądze z UE jako rekompensatę za udzielaną pomoc, to już dawno Ukraina by przegrała, nie otrzymując nic.

Na szczęście mamy inną władzę i pomagaliśmy militarnie Ukrainie nie patrząc na UE (przypominam, że oprócz USA, tylko Polska i Anglia wysyłała Ukrainie amunicję jeszcze przed rozpoczęciem wojny) i dzięki temu, Ukraina rozwaliła ponad 5000 rosyjskich pojazdów wojskowych w tym około 1500 czołgów między innymi naszymi przekazanymi ręcznymi wyrzutniami rakietowymi „Piorun”. Dzięki temu zwiększyliśmy swoje bezpieczeństwo, bo Rosja na chwilę obecną nie ma czym pod granice Polski podjechać.(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować
Dlaczego konieczne jest logowanie?

Ponieważ treści, które publikowane są na Polskim Fejsie są pozbawione cenzury ideologicznej i tym samym nie zawsze są zgodne z ogólnym przekazem głównych mediów.

Tylko zalogowanie umożliwia odszyfrowanie części artykułów, aby nie była widoczna dla botów wyszukiwarek, które mogłyby Polskiego Fejsa ocenzurować.

To niestety jedyny dzisiaj sposób na wolność słowa. :-(

Cenzurowanie i banowanie użytkowników Polskiego Fejsa za dociekanie do prawdy, było impulsem do tego, aby powstały alternatywne i niezależne polskie social media, które posiadają funkcjonalną tablicę podobną do innych social mediów. Nie wspiera nas żadna opcja polityczna, nikt nas nie sponsoruje! Sponsorujemy się sami, a nasze serwery rozsiane są po całym świecie zapewniają nam niezależność i bezpieczeństwo. Na tablicy Polskiego Fejsa można tak samo polubić, komentować posty, jednakże nie ma na niej algorytmów segregujących i ukrywających treści, a wszystkie posty są katalogowane przez użytkowników w odpowiednich grupach tematycznych.

Dzięki temu Polski Fejs pozwala widzieć wszystkie posty naszych znajomych, a nie tylko wybrane i promowane. Oprócz możliwości zawierania znajomości video rozmów na żywo lub w grupach, można tworzyć albumy zdjęciowe, dodawać własne krótkie filmy, czy dodawać linki z filmami do YT lub Vimeo, które można oglądać bezpośrednio na tablicy Polskiego Fejsa. Można również przeglądając tablicę słuchać internetowego radio, które wspierają naszą inicjatywę.

Dlatego zachęcam do zalogowania i wspierania naszej inicjatywy niezależnych i wolnych mediów.

Poniżej przydatne linki:

Techniczne możliwości Polskiego Fejsa

Opcje współpracy dla innych niezależnych redaktorów
3 komentarze
  1. Polska ma w UE coraz więcej zwolenników, więc można mieć nadzieję, że będzie w stanie coraz skuteczniej przeciwstawiać się dominacji Niemiec.

  2. Już piszę: za Katyń!

Zostaw komentarz

Polski Fejs

Zainstaluj
×
WP Radio
WP Radio
OFFLINE RELACJA NA ŻYWO
Włącz powiadomienia Akceptuję Nie dziękuję