Motywy picia alkoholu

Powodów spożywania alkoholu jest wiele, najczęściej pijemy go przy różnych  uroczystościach rodzinnych, weselach, chrzcinach a nawet pogrzebach. Dodając do tych okazji spotkania towarzyskie, urodziny czy imieniny uzyskamy sporą liczbę okoliczności, w których możemy go spożyć. Oczywiście nie każda osoba, która pozwala sobie na drinka czy dwa wieczorem jest alkoholikiem. Są osoby mniej i bardziej podatne na wszelkiego rodzaju uzależnienia, w tym uzależnienie od alkoholu. Dla modelowego alkoholika ..okazja jest zawsze" bądź spożywa on duże ilości trunków zwyczajnie bez okazji. Często ten brak powodu stara się na swój sposób usprawiedliwiać.

(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować

  
Logowanie jest konieczne, bo treści publikowane na Polskim Fejsie nie zawsze zgodne są z ogólnym przekazem głównych mediów. Dlatego tylko zalogowanie umożliwia odszyfrowanie części artykułów, aby nie była widoczna dla botów wyszukiwarek, które mogłyby Polskiego Fejsa ocenzurować. Ponadto zalogowanie wspiera Polskiego Fejsa i autorów opublikowanych artykułów.
Poniżej przydatne linki:Techniczne możliwości Polskiego FejsaOpcje współpracy dla innych niezależnych redaktorów

Zachęcamy również do wsparcia naszej działalności publicystycznej i funkcjonowanie Polskiego Fejsa poprzez zakup BitFejsów.
1 Komentarz
  1. @radek zapraszam do lektury

Zostaw komentarz

WP Radio
WP Radio
OFFLINE RELACJA NA ŻYWO