Mój Pierwszy Telefon

W Końcu jest ! Wrócił do mnie mój pierwszy telefon !A dokładniej mowa o Motoroli c200 , kultowej małej komórce dzięki , której miałem swój pierwszy kontakt ze światem.Zawsze interesowałem się technologią , a w szczególności rynkiem telefonów komórkowych. Niestety były to także czasy post komuny w Polsce i takie sprzęty były bardzo drogie , ponieważ dopiero wchodziły na Polski rynek, Start telefonii komórkowej w naszym Kraju miał miejsce 18 czerwca 1992 roku a dokładniej 18.06.1992 – oficjalny start sieci Centertel – pierwszej sieci komórkowej w Polsce, sieć ta zmieniła później nazwę na Idea 01.03.1998 – zmiana brandu Centertel na Idea.

(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować

  
Logowanie jest konieczne, bo treści publikowane na Polskim Fejsie nie zawsze zgodne są z ogólnym przekazem głównych mediów. Dlatego tylko zalogowanie umożliwia odszyfrowanie części artykułów, aby nie była widoczna dla botów wyszukiwarek, które mogłyby Polskiego Fejsa ocenzurować. Ponadto zalogowanie wspiera Polskiego Fejsa i autorów opublikowanych artykułów.
Poniżej przydatne linki:Techniczne możliwości Polskiego FejsaOpcje współpracy dla innych niezależnych redaktorów

Zachęcamy również do wsparcia naszej działalności publicystycznej i funkcjonowanie Polskiego Fejsa poprzez zakup BitFejsów.
1 Komentarz
  1. @radek zapraszam do lektury

Zostaw komentarz

WP Radio
WP Radio
OFFLINE RELACJA NA ŻYWO