Imię

Imię czy kiedykolwiek zastanawiałeś się lub zastanawiałaś się , co oznacza?Dlaczego właśnie to imię nadali Ci rodzice?Każdy z nas Posiada imię , które nadali mu rodzice , w dzisiejszych czasach większość otrzymała je na chrzcie w Kościele czy to Katolickim czy prawosławnej cerkwi, meczecie , synagodze ect.. . ale nie będę wchodził w szczegóły zapewne w ich wierzeniach również są podobne obrzędy lub rytuały nadania imienia jednakże ja skupię się na naszym ' podwórku '.Rodzice nadają imię swoim potomkom zazwyczaj zgodnie z przyjętymi normami, tradycją, kulturą ect ... , niestety z biegiem lat co raz częściej obserwuje się tendencję do nadawania obcobrzmiących imion , które z tradycją w naszym kraju mają niewiele wspólnego. Nic w tym złego czy zdrożnego absolutnie ! Każdy ma prawo nadać dziecku takie imię jakie uzna za stosowne nie mniej jednak chciałbym zwrócić szczególną uwagę na piękno naszych rodzimych imion Polskich w tym słowiańskich.

(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować

  
Logowanie jest konieczne, bo treści publikowane na Polskim Fejsie nie zawsze zgodne są z ogólnym przekazem głównych mediów. Dlatego tylko zalogowanie umożliwia odszyfrowanie części artykułów, aby nie była widoczna dla botów wyszukiwarek, które mogłyby Polskiego Fejsa ocenzurować. Ponadto zalogowanie wspiera Polskiego Fejsa i autorów opublikowanych artykułów.
Poniżej przydatne linki:Techniczne możliwości Polskiego FejsaOpcje współpracy dla innych niezależnych redaktorów

Zachęcamy również do wsparcia naszej działalności publicystycznej i funkcjonowanie Polskiego Fejsa poprzez zakup BitFejsów.
1 Komentarz
  1. @radek zapraszam do lektury

Zostaw komentarz

WP Radio
WP Radio
OFFLINE RELACJA NA ŻYWO