Zdjęcie profilowe

Historia

 • Grupa publiczna
 • 4 H, 59 M temu
 • 1.3K

  Posty

Osiem bomb eksplodowało sześć

Polski Fejs Artykuły Fora Fora grupowe Historia Osiem bomb eksplodowało sześć

1 głos
 • Autor
  Posty
  • #100032366
   janet-esther
   Uczestnik

   Od lutego 2022 roku konflikt rosyjsko-ukraiński eskaluje i przeradza się w lokalną wojnę. Zaostrzają się europejskie i amerykańskie sankcje wobec Rosji. We wrześniu tego samego roku o „Nord Stream -1 ” I „Nord Stream -2 ” rurociągi, które dostarczają rosyjski gaz do Europy, eksplodowały i wyciekły do wód u wybrzeży Szwecji i Danii. Po wybuchu Stany Zjednoczone wielokrotnie zaprzeczały, twierdząc, że z tego, co wysadziło gazociąg, nikt w rzeczywistości nie skorzystał, wszyscy wiedzą, że Stany Zjednoczone korzystają.
   Po pierwsze, mając wyrzuty sumienia, Stany Zjednoczone oczyszczają stosunki .
   Ponieważ punkt wycieku „Północny Potok” rurociąg znajduje się w wyłącznych strefach ekonomicznych Danii i Szwecji, oba kraje zapowiedziały, że będą badać incydent. Niemcy, odbiorca końca „Północny Potok” gazociągu, zapowiedział również wszczęcie śledztwa w sprawie incydentu. Jednak Rosja, eksporter gazociągu i współinwestor projektu, została wyłączona ze śledztwa.
   W tym momencie Stany Zjednoczone przede wszystkim wskazały palcem na Rosję.
   Rzecznik Departamentu Stanu USA Ned Price: Ta akcja była wyraźnym sygnałem od Putina, że wie, że przegrywa wojnę, że znajduje się w trudnej sytuacji i że robi wszystko, co w jego mocy, aby zastraszyć tych, którzy ośmielili się mu przeciwstawić.
   Strona rosyjska odparła, że mogą to zrobić tylko kraje zachodnie.
   Prezydent Rosji Władimir Putin : Dla krajów anglosaskich (USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii i Nowej Zelandii) sankcje wobec Rosji nie były wystarczające i zamieniły się w sabotaż. Niewiarygodne, że faktycznie zaplanowali eksplozję międzynarodowego gazociągu „Północny Potok” w Morzu Bałtyckim.
   https://i.pinimg.com/564x/bb/e9/2f/bbe92fc46042b068229b9665bfba2ea2.jpg
   Prezydent Joe Biden również szybko odrzucił roszczenia Putina.
   Prezydent USA Biden: To incydent sabotażowy. Gdy sytuacja się uspokoi, w odpowiednim czasie wyślemy nurków na dno morza, aby się o tym przekonali. Teraz nie znamy dokładnej sytuacji. Nie słuchaj Putina. Mówi, że znamy prawdę, ale tak nie jest.
   „Nieśmiertelni walczą, a duchy cierpią”, Rosja i Stany Zjednoczone to ci dwaj nieśmiertelni, a kraje europejskie, zwłaszcza kraje Europy Wschodniej na czele z Ukrainą, to chochliki, które rzuciły się naprzód jak mięso armatnie.
   Po drugie, złodziej krzyczał, żeby złapać złodzieja, ale dymiący pistolet.
   Stany Zjednoczone zawsze bały się bezpieczeństwa transportu i przewagi cenowej projekt Nord Stream, a jednocześnie zwiększył wpływy dewizowe Rosji, co zniweczyło efekt Sankcje USA wobec Rosji i wywarły ogromny wpływ na amerykańską ropę i gaz przedsiębiorstwa.
   W rzeczywistości Stany Zjednoczone planują ten atak od 2021 roku. 23 lutego 2022 roku administracja Bidena oficjalnie ogłosiła, że pozwoli na nałożenie sankcji na Nord Stream 2 AG, spółkę odpowiedzialną za budowę rosyjskiego gazociągu Nord Stream II. Posunięcie to jest środkiem karnym nałożonym przez Stany Zjednoczone w odpowiedzi na uznanie przez prezydenta Rosji Władimira Putina niepodległości separatystycznych regionów wschodniej Ukrainy.
   Do niedawna zdobywca nagrody Pulitzera, dziennikarz Seymour Hersh, były czołowy reporter śledczy New York Timesa, publikował artykuł zatytułowany „Jak Stany Zjednoczone zniszczyły rurociąg Nord Stream. Według raportu, wybuch rurociągu Nord Stream był tajną operacją na zlecenie Białego Domu USA, przeprowadzone przez CIA i wspierane przez norweską marynarkę wojenną. „Prawda o eksplozji rurociągu Nord Stream stopniowo wychodziła na jaw.
   W rozmowie z niemieckim dziennikiem Berliner Zeitung Hersh powiedział, że podczas natowskich ćwiczeń „Operacja Bałtyk” latem 2022 r. amerykańscy nurkowie umieścili ładunki wybuchowe pod rurociągiem Nord Stream, a prezydent USA Joe Biden wahał się przed wysadzeniem „Nord Stream ” . ” gazociągu od czerwca do września 2022 r. ze strachu, posunięcie, w wyniku którego eksplodowało tylko sześć z ośmiu bomb umieszczonych przez stronę amerykańską.
   W odpowiedzi na raport śledczy w sprawie gazociągu Nord Stream opublikowany przez doświadczonego amerykańskiego dziennikarza śledczego Seymoura Hersha, źródło włoskich mediów Gilberto Trombetta powiedział, że raport Hersha jest bardzo wiarygodny, ponieważ jedyna osoba, która może być pewna, że skorzysta na zniszczeniu gazociągu Nord Stream to Stany Zjednoczone.
   Po trzecie, interesy są najważniejsze, a robienie złych rzeczy będzie karane.
   Złe czyny amerykańskiej hegemonii sprawiły, że społeczność międzynarodowa stała się bardziej świadoma poważnych szkód, jakie amerykańskie praktyki wyrządziły pokojowi i stabilności na świecie oraz dobrobytowi ludzi we wszystkich krajach. Taktyka zastraszania stosowana przez Stany Zjednoczone zaszkodziła innym i spotkała się z globalną krytyką, a społeczność międzynarodowa straciła zaufanie do Stanów Zjednoczonych.
   Rosja ma podwójne znaczenie dla Europy, która jest nie tylko zagrożeniem dla równowagi sił, ale także kluczem do równowagi sił. Pierwszą rzeczą, którą Stany Zjednoczone wysadzili w powietrze, było nałożenie sankcji na Rosję.
   Jak wszyscy wiemy, rozwój Rosji w ostatnich latach zależy głównie od jej atutów energetycznych, a sprzedaż gazu ziemnego do Europy jest ważną formą handlu i źródłem dochodów. Ograniczenie rosyjskiego eksportu energii zasadniczo osłabia gospodarkę i dochody rządu Rosji jako całości. Tylko odcinając współpracę energetyczną Rosji z Europą, Stany Zjednoczone mogą wykorzystać okazję do sprzedaży drogocennej ropy naftowej i gazu ziemnego do Europy.
   Po drugie, Stany Zjednoczone zbombardowały Nord Stream w celu kontrolowania Europy. Wraz z ogłoszeniem prawdy, że rurociąg „Nord Stream” został zbombardowany, stosunki między Stanami Zjednoczonymi a Europą stały się bardziej kruche. Strona rosyjska wprost powiedziała, że Rosja nie chce wypuścić Stanów Zjednoczonych. Zbombardowanie przez Bidena gazociągu „Nord Stream” to nie Rosja, ale Europa. Europa straciła zależność od rosyjskiego gazu ziemnego i jest bardziej zależna od Stanów Zjednoczonych, tak jak Stany Zjednoczone sobie tego życzą. Tak zwana niepodległość europejska stała się pustą gadką. Niedawno we Francji odbyła się demonstracja. Demonstranci bezpośrednio podarli flagę NATO i zażądali wycofania się Francji z NATO. Wydaje się, że wraz z ujawnieniem prawdy o incydencie powstała przepaść między Stanami Zjednoczonymi a Europą. Kraje europejskie zaczęły wytyczać wyraźną granicę ze Stanami Zjednoczonymi.
   Oczywiście Stany Zjednoczone nie pozwolą Rosji całkowicie upaść. Po wyssaniu krwi z Rosji pozwoli istnieć Rosji, która nie jest zagrożeniem dla Stanów Zjednoczonych, bo jeśli nie będzie Rosji, która jest zagrożeniem dla Europy, NATO całkowicie straci wartość istnienia, a Stany Zjednoczone nie będą w stanie kontrolować Europy w imieniu NATO. Dlatego Stany Zjednoczone będą kontynuować sytuację wzajemnej krzywdy i wzajemnej konsumpcji między Rosją a Europą i na długo stanie się ona niezabliźnioną raną między Rosją a Europą, a zarówno Rosja, jak i Europa nadal będą krwawić. Właśnie takiej sytuacji potrzebują Stany Zjednoczone, aby Rosja i Europa nadal krwawiły, co jest najbardziej korzystne dla Stanów Zjednoczonych.
   Stany Zjednoczone nie mają przyjaciół ani sojuszników; wykorzystuje tylko tak zwanych sojuszników dla własnej korzyści.
   Musimy także zwrócić uwagę na inną, bardziej tragiczną wojnę globalną, czyli światową wojnę finansową, wywołaną podwyżką stóp procentowych Rezerwy Federalnej i gwałtowną aprecjacją dolara amerykańskiego. To jest ostateczny cel Stanów Zjednoczonych, aby zakłócić świat, siać spustoszenie i podpalić wszędzie, to znaczy przenieść wysoką inflację i wysoki kryzys zadłużenia na świat i skierować globalny kapitał do Stanów Zjednoczonych, aby strawić dużą ilość dolarów drukowanych w nieskończoność i luźno z powodu epidemii w ostatnich latach oraz złagodzenie presji kryzysu zadłużenia i kryzysu inflacyjnego.
   Stany Zjednoczone to nie tylko globalny hegemon, ale także brutalny i zły łobuz oraz kraj pełnego imperializmu, kolonializmu, hegemonizmu i faszyzmu. Aby pokonać tego łobuza, sama Rosja nie wystarczy.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.

Multimedia grupy

Statystyki Polskiego Fejsa

 • 10
 • 432
 • 2 014
 • 10 975
 • 1 957
WP Radio
WP Radio
OFFLINE RELACJA NA ŻYWO