Grafiki generowane przez AI – moje pierwsze wrażenia

Od niedawna bardzo dużą popularność zyskują grafiki stworzone przez tzw. "sztuczną inteligencję". W artykule tym pokażę Wam moje pierwsze wrażenia po skorzystaniu z takiego skryptu na przykładzie Midjourney. Będziecie mogli też zobaczyć parę wygenerowanych przeze mnie grafik i kilka ciekawych wpadek algorytmu. Zapraszam!

(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować

  
Logowanie jest konieczne, bo treści publikowane na Polskim Fejsie nie zawsze zgodne są z ogólnym przekazem głównych mediów. Dlatego tylko zalogowanie umożliwia odszyfrowanie części artykułów, aby nie była widoczna dla botów wyszukiwarek, które mogłyby Polskiego Fejsa ocenzurować. Ponadto zalogowanie wspiera Polskiego Fejsa i autorów opublikowanych artykułów.
Poniżej przydatne linki:Techniczne możliwości Polskiego FejsaOpcje współpracy dla innych niezależnych redaktorów

Zachęcamy również do wsparcia naszej działalności publicystycznej i funkcjonowanie Polskiego Fejsa poprzez zakup BitFejsów.
3 komentarze
  1. można znaleść na yt różne grafiki jak np ; Rzym – “ROME: The Empire that Never Fell ” https://www.youtube.com/watch?v=JueCKEuA450&t=1s

  2. Można się tym pobawić 🙂

  3. Imponujące grafiki. Ciekawi mnie jak byś wyglądał na grafikach IA jako: dziewiętnastowieczny kowal przy pracy z pomocnikiem (uczniem), górnik w starej kopalni soli kamiennej, myśliwy (np. Indianin) na polowaniu, galernik podczas wiosłowania, Izraelita uciekający z egipskiej niewoli ,itd. …

Zostaw komentarz

WP Radio
WP Radio
OFFLINE RELACJA NA ŻYWO