Ekranizacje Gier

W kinach co raz częściej pojawiają się produkcje tworzone na podstawie gier komputerowych ostatnią z nich jest Uncharted w reżyserii Rubena Fleischera, którego premiera odbyła się 18 lutego 2022 roku. W roli głównej wystąpił Tom Holland odtwórca głównej roli w filmie Spiderman . Uncharted to seria przygodowych gier akcji przedstawionych z perspektywy trzeciej osoby, gracz wciela się w postać podróżnika staje się poszukiwaczem skarbów. Jednak chyba najbardziej popularną serią filmów i gier jest niewątpliwie Mortal Kombat.Mortal Konbat jako seria gier komputerowych z gatunku bijatyk.

(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować

  
Logowanie jest konieczne, bo treści publikowane na Polskim Fejsie nie zawsze zgodne są z ogólnym przekazem głównych mediów. Dlatego tylko zalogowanie umożliwia odszyfrowanie części artykułów, aby nie była widoczna dla botów wyszukiwarek, które mogłyby Polskiego Fejsa ocenzurować. Ponadto zalogowanie wspiera Polskiego Fejsa i autorów opublikowanych artykułów.
Poniżej przydatne linki:Techniczne możliwości Polskiego FejsaOpcje współpracy dla innych niezależnych redaktorów

Zachęcamy również do wsparcia naszej działalności publicystycznej i funkcjonowanie Polskiego Fejsa poprzez zakup BitFejsów.
1 Komentarz
  1. @radek zapraszam do lektury

Zostaw komentarz

WP Radio
WP Radio
OFFLINE RELACJA NA ŻYWO