Dlaczego szkalujący JPII film jest kłamliwy i niebezpieczny?

Dlaczego szkalujący film pt. „Franciszkańska 3” jest kłamliwy i niebezpieczny? Bo manipulacja polega na tym, że film insynuuje, że pojawiły się jakieś nowe dowody, a faktycznie, nie zawiera żadnych nowych dowodów oprócz tych, które znane są opinii publicznej od lat. Wspomniane rzekome dowody były najczęściej preparowane przez służby komunistyczne i były już przedmiotem analiz historyków 15 lat temu przy procesie beatyfikacyjnym Jana Pawła II. W ten sposób autorzy próbują wykreować wrażenie, że odkrywają coś zupełnie nowego, a w rzeczywistości jedyną nowością jaka płynie z tego filmu jest fałszywie postawiona teza, że: „Wojtyła musiał wiedzieć”. I owszem, gdy Karol Wojtyła dowiedział się np. o napaściach seksualnych ks. Loranca (jednego z antybohaterów tego filmu), to od razu go suspendował i wysłał na odosobnienie. O tym niestety w filmie nie ma ani słowa, bo powyższy fakt nie pasuje do kreowanej fałszywej narracji. Co więcej Ks. Lorenc za swoje winy trafił do więzienia i po wyjściu otrzymał list od Karola Wojtyły, który jasno podkreślił, że kara więzienia „nie przekreśla przestępstwa oraz nie zmazuje winy” i zabronił mu uczyć dzieci, młodzieży zakazując również sprawowania spowiedzi. W filmie jednak dziennikarz postanowił…(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować
Dlaczego konieczne jest logowanie?

Ponieważ treści, które publikowane są na Polskim Fejsie są pozbawione cenzury ideologicznej i tym samym nie zawsze są zgodne z ogólnym przekazem głównych mediów.

Tylko zalogowanie umożliwia odszyfrowanie części artykułów, aby nie była widoczna dla botów wyszukiwarek, które mogłyby Polskiego Fejsa ocenzurować.

To niestety jedyny dzisiaj sposób na wolność słowa. :-(

Cenzurowanie i banowanie użytkowników Polskiego Fejsa za dociekanie do prawdy, było impulsem do tego, aby powstały alternatywne i niezależne polskie social media, które posiadają funkcjonalną tablicę podobną do innych social mediów. Nie wspiera nas żadna opcja polityczna, nikt nas nie sponsoruje! Sponsorujemy się sami, a nasze serwery rozsiane są po całym świecie zapewniają nam niezależność i bezpieczeństwo. Na tablicy Polskiego Fejsa można tak samo polubić, komentować posty, jednakże nie ma na niej algorytmów segregujących i ukrywających treści, a wszystkie posty są katalogowane przez użytkowników w odpowiednich grupach tematycznych.

Dzięki temu Polski Fejs pozwala widzieć wszystkie posty naszych znajomych, a nie tylko wybrane i promowane. Oprócz możliwości zawierania znajomości video rozmów na żywo lub w grupach, można tworzyć albumy zdjęciowe, dodawać własne krótkie filmy, czy dodawać linki z filmami do YT lub Vimeo, które można oglądać bezpośrednio na tablicy Polskiego Fejsa. Można również przeglądając tablicę słuchać internetowego radio, które wspierają naszą inicjatywę.

Dlatego zachęcam do zalogowania i wspierania naszej inicjatywy niezależnych i wolnych mediów.

Poniżej przydatne linki:

Techniczne możliwości Polskiego Fejsa

Opcje współpracy dla innych niezależnych redaktorów
4 komentarze
  1. rozesłałem petycję po znajomych

  2. Podpisałem.

Zostaw komentarz

Polski Fejs

Zainstaluj
×
WP Radio
WP Radio
OFFLINE RELACJA NA ŻYWO
Włącz powiadomienia Akceptuję Nie dziękuję