Czym jest depresja i jak sobie z nią poradzić

Chociaż nie mogę udzielać zawodowo porad psychologicznych, bo nie mam takich uprawnień, to jednak książek psychologicznych się w swoim życiu sporo naczytałem i psychologię na swoich studiach również miałem. Jednakże nie traktujcie moich porad jako aksjomatu, ponieważ wypowiadam się tylko na bazie własnego żeglarskiego i zarazem życiowego doświadczenia. I właśnie dzięki temu doświadczeniu, jako animator kultury, nauczyciel muzyki, czy psychologiczny motywator, wielu ludzi udało mi się postawić na nogi i wyciągnąć z depresyjnej drogi. Mam na to pewne metody, które oczywiście najlepiej działają, gdy są wdrożone jak najwcześniej. O tym właśnie jest ten post - polecam.

(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować

  
Logowanie jest konieczne, bo treści publikowane na Polskim Fejsie nie zawsze zgodne są z ogólnym przekazem głównych mediów. Dlatego tylko zalogowanie umożliwia odszyfrowanie części artykułów, aby nie była widoczna dla botów wyszukiwarek, które mogłyby Polskiego Fejsa ocenzurować. Ponadto zalogowanie wspiera Polskiego Fejsa i autorów opublikowanych artykułów.
Poniżej przydatne linki:Techniczne możliwości Polskiego FejsaOpcje współpracy dla innych niezależnych redaktorów

Zachęcamy również do wsparcia naszej działalności publicystycznej i funkcjonowanie Polskiego Fejsa poprzez zakup BitFejsów.
6 komentarzy
  1. moim zdaniem winnymi depresji jest nakładanie ludziom obowiązków ponad ludzkie siły jak np 50 obowiązków w firmie na jedną osobę za najniższą krajową , wpierw człowiek dostaje nerwicy a potem mu się żyć odechciewa , łatwo wtedy wpasć w depresję

  2. Myślę, że zawsze, ale szczególnie w sytuacji problemów z sobą, dobrze komuś bliskiemu, zaprzyjaźnionej osobie zaufać, wiedzieć, że nie jest się samym z problemem.

  3. Niestety coraz więcej ludzi się z nią zmaga

Zostaw komentarz

WP Radio
WP Radio
OFFLINE RELACJA NA ŻYWO