czy Polacy chcą nadal być w takiej UE

Stworzyłem ostatnio ankietę, gdzie zadałem pytanie: czy chcielibyśmy, aby zostało zorganizowane demokratyczne referendum z pytaniem:

czy Polacy chcą nadal być w takiej UE, która argumentując, ze walczy z CO2 chce np. do 2035
zakazać korzystania z samochodów spalinowych,
zakazać kotłów gazowych,
zmusić emerytów do remontów mieszkań,
czy zamieniać prawdziwą mąkę na taką tworzoną z robaków, aby ograniczać rolniczą emisję CO2.

Wyniki ankiety pokazują, że prawie wszystkim biorącym udział w badaniu (97%) nie podobają się aktualne pomysły UE, a obecna UE nie jest już tą Unią do której Polska przystępowała.

W tym miejscu nasuwa się pytanie:

(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować

  
Logowanie jest konieczne, bo treści publikowane na Polskim Fejsie nie zawsze zgodne są z ogólnym przekazem głównych mediów. Dlatego tylko zalogowanie umożliwia odszyfrowanie części artykułów, aby nie była widoczna dla botów wyszukiwarek, które mogłyby Polskiego Fejsa ocenzurować. Ponadto zalogowanie wspiera Polskiego Fejsa i autorów opublikowanych artykułów.
Poniżej przydatne linki:Techniczne możliwości Polskiego FejsaOpcje współpracy dla innych niezależnych redaktorów

Zachęcamy również do wsparcia naszej działalności publicystycznej i funkcjonowanie Polskiego Fejsa poprzez zakup BitFejsów.
5 komentarzy
  1. te pytania są tendencyjne 😉

    • Na czym wg Ciebie polega tendencja? Pytanie dotyczy organizacji referendum zatem masz pytanie: za referendum, przeciw referendum i opcja 3 wszystko mi jedno. Jakiego wg Ciebie pytania brakuje?

  2. POLEXIT!

  3. Myślę, że takiej UE jaka jest obecnie i takiej jakiej chcą ją uczynić Niemcy to większość Polaków nie chce. Niemniej duża część ma jeszcze nadzieje, że być może w następnej kadencji PE dojdzie do zasadniczego przesilenia i odwrócenia obecnych proniemieckich trendów.

  4. Więc musimy zrobić referendum 🙂

Zostaw komentarz

WP Radio
WP Radio
OFFLINE RELACJA NA ŻYWO