Czy należą się nam reparacje po II WŚ?

Niektórzy mówią, że PiS rozdrapuje jakieś rany, że tworzy nowe spory. A tak naprawdę PIS zrealizował wolę narodu i co najważniejsze wolę Sejmu z 2004 roku, czyli wolę Donalda Tuska i Grzegorza Schetyny i innych posłów PIS, którzy głosowali w 2004 roku za tym, aby rząd jak najszybciej przedstawił opinii publicznej szacunek strat materialnych i niematerialnych Polski, jak również obywateli w wyniku II Wojny Światowej.

W załączeniu treść Uchwały, za którą głosowało 328 posłów i nikt nie był przeciw, a tylko jedna osoba wstrzymała się od głosu.

Co więcej niektórzy dzisiaj powtarzają bzdury, które wygłaszają niemieccy politycy, że Polska rzekomo zrzekła się reparacji. To nie jest prawda...

(...) Powyższa treść to tylko część artykułu. Aby przeczytać całość i uzyskać dostęp do źródeł należy się zalogować

  
Logowanie jest konieczne, bo treści publikowane na Polskim Fejsie nie zawsze zgodne są z ogólnym przekazem głównych mediów. Dlatego tylko zalogowanie umożliwia odszyfrowanie części artykułów, aby nie była widoczna dla botów wyszukiwarek, które mogłyby Polskiego Fejsa ocenzurować. Ponadto zalogowanie wspiera Polskiego Fejsa i autorów opublikowanych artykułów.
Poniżej przydatne linki:Techniczne możliwości Polskiego FejsaOpcje współpracy dla innych niezależnych redaktorów

Zachęcamy również do wsparcia naszej działalności publicystycznej i funkcjonowanie Polskiego Fejsa poprzez zakup BitFejsów.
1 Komentarz
  1. Oczywiście Niemcy postawią naszym uzasadnionym roszczeniom ‘barykadę NIE’, ale Polska, żaden polski rząd nie powinien tej sprawy odpuścić. Gdyby to zrobił byłaby to zdrada i hańba.

Zostaw komentarz

WP Radio
WP Radio
OFFLINE RELACJA NA ŻYWO