Zdjęcie profilowe

Radosław KordowskiOffline

  • Zdjęcie profilowe Radosław Kordowski

   Radosław Kordowski zamieszczony w grupie PolskiFejs

   11 miesięcy temu · koment. 10 miesięcy, 4 T temu

   Z uwagi, że Polski Fejs daje ogromne możliwości filtrowania treści, poniżej zamieszczona jest krótka instrukcja użytkownika.

   Poniżej opisane opcje ładują się błyskawicznie bez otwierania nowej strony, dlatego po kliknięciu może się wydawać, że nic się nie dzieje. Jednakże, aby zobaczyć efekt działań wystarczy przesunąć ekran w dół.

   1. Klikając w podmenu widoczne na telefonie (tak jak na zdjęciu) rozwiną się następujące opcje, (w wersji na komputer poniższe opcje widoczne są od razu):

   – wszystkie wpisy publiczne (po kliknięciu zobaczymy wszystkie publiczne posty nawet z grup tematycznych do których nie dołączyliśmy.)

   – Moi znajomi (po kliknięciu zobaczymy wszystkie posty naszych znajomych z wyjątkiem postów zawartych w grupach prywatnych)

   – Moje grupy (po kliknięciu zobaczymy tylko wpisy z grup tematycznych do których dołączyliśmy) – opcja najbardziej polecana, aby widzieć tylko to, co nas interesuje.

   – Moje ulubione (po kliknięciu znajdziecie wszystkie posty, którym daliście emotikonę Super – buźka z sercami w oczach. Ta opcja niestety nie działa wstecz i działa dopiero od 2.01.2022. W ten sposób możecie wracać do Waszych ulubionych postów. (Wcześniej służyła do tego zakładka do książek) Ta opcja jednak wymagała wyjścia na inną stronę, a Moje ulubione działają błyskawicznie. Zatem teraz przyznanie danemu postowi ikonki serca, ma już większe znacznie, bo oznacza zapisanie postu w naszej historii ulubionych)

   – Wzmianki (po kliknięciu zobaczycie wszystkie posty, gdzie ktoś o Was wspomniał. Wspomina się poprzez stosowanie symboli @przed nickiem)

   2. Opcja Szukaj – (w wersji na komputer, ikonka czerwonej lupki po prawej stronie) 
Jest to najpotężniejsza opcja Polskiego Fejsa, która od 02.01.2022 została znacząco poprawiona od swojej pierwotnej wersji. Opcja pozwala wyszukać dowolne publiczne posty na tablicy Polskiego Fejsa, które zawierają szukane słowo lub dany wyraz zawiera część danego słowa. Zatem wystarczy wpisać fragment wyrazu, aby pojawiły się posty z wszystkimi odmianami danego słowa. Opcja wyszukuje tylko wpisy umieszczone na tablicy. Do wyszukiwania artykułów służy wyszukiwarka dostępna na stronie Artykuły.

   3. Opcja Filtr – pozwala filtrować tablicę Polskiego Fejsa. Można np. Filtrować posty, które zawierają zdjęcia lub same filmy, albo zobaczyć tylko informacje o dodawanych użytkownikach lub można przefiltrować „wpisy”, aby zobaczyć tylko posty autorskie.

   9
   2 Komentarze

  Media

  WP Radio
  WP Radio
  OFFLINE RELACJA NA ŻYWO