Zdjęcie profilowe

Radosław KordowskiOffline

  • Zdjęcie profilowe Radosław Kordowski

   Radosław Kordowski zamieszczony w grupie PolskiFejs

   11 miesięcy temu · koment. 11 miesięcy temu

   Moi drodzy postanowiłem zmienić koncepcję Polskiego Fejsa. Od teraz gdy wejdzie się na tablicę, każdy użytkownik widzi wszystkie posty publiczne opublikowane w grupach z katalogu głównego Grup. Aby widzieć posty z grup tematycznych, które nas interesują, należy kliknąć na ikonkę – Moje grupy.
   Aby widzieć posty tylko naszych znajomych, należy kliknąć na ikonkę Moi znajomi.
   Dzięki tej zmianie w zakładce Wszystkie wpisy publiczne widać również informacje o rejestracji nowych użytkowników.
   Teraz każdy nowy użytkownik zanim dołączy do grup tematycznych, widzi już tablicę Polskiego Fejsa.
   W MENU działa też filtr, dzięki któremu można konkretne wyfiltrować konkretne zdarzenia na tablicy. Mam nadzieję, że powyższa zmiana wyjdzie na lepsze.

   • Moi drodzy wyjaśniam. Ta nowa opcja nie przenosi Was do grup. Do grup wchodzimy tak jak wcześniej. (menu główne)
    Ta nowa opcja filtruje tylko posty na Tablicy. Jeśli jednak jesteście prawie we wszystkich grupach, to wydaje się Wam, że po kliknięciu nic się nie dzieje. A gwarantuję Wam, że się dzieje. Chodzi o to, że jak np. nowy użytkownik jest tylko w jednej grupie, to klikając na tą nową opcję (moje grupy) przefiltruje posty na tablicy i będzie widział posty które tematycznie go interesują. Jeśli nie kliknie tej opcji, będzie widział wszystko czyli również grupy do których nie należy. Zatem to nie jest opcja, która coś nowego otwiera i wydaje się Wam, że nie działa. To jest opcja filtru na Tablicy, który filtruje posty błyskawicznie i w tle. Działa tak błyskawicznie, że po kliknięciu wydaje się Wam, że nie działa, a faktycznie filtruje wszystkie posty na Tablicy albo w stosunku do Waszych grup zainteresowań, albo do Waszych znajomych. Możecie to przetestować i opuścić jakieś grupy i wówczas po kliknięciu tej opcji, nie będziecie widzieć postów z grup które testowo opuściliście.

    • ok, czyli krótko mówiąc – teraz po zmianach na tablicy wyświetla nam się wszystko, a to, co wyświetlało się wcześniej (a więc tylko grupy tematyczne i znajomi) wyświetla się po kliknięciu Moje grupy? Ja jestem za tym, by wyświetlało się jak najwięcej, bo mam obawy, że coś ciekawego może mi umknąć tylko dlateego, że ktoś tego np. nie dodał do grupy

     • Po kliknięciu w moje Grupy wyświetlają się tylko nasze grupy, a po kliknięciu w znajomi wyświetlają się posty znajomych bez względu na to w jakiej grupie zostały te posty opublikowane.

      • a to, co napisałem, jest poprawne?

       • Jest poprawne, ale nieprecyzyjne. Bo wcześniej jeśli ktoś był moim znajomym, to widział np. posty polityczne, mimo, że nie był w takiej grupie. Teraz, gdy kliknie na „moje grupy”, to zobaczy tylko takie grupy, których jest członkiem. A gdy kliknie na znajomych, to wówczas zobaczy wszystkie wpisy znajomych w tym np. polityczne.

  Media

  WP Radio
  WP Radio
  OFFLINE RELACJA NA ŻYWO